مهدی علیزاده مدیرکل اداری و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از خطوط تولید بزرگترین شرکت تولیدکننده خودروهای تجاری در شهرک صنعتی البرز واقع در استان قزوین بازدید کرد.
مهدی علیزاده در بازدید از شرکت بهمن دیزل از نزدیک با چگونگی روند تولید محصولات آشنا شد. در این بازدید که مدیران شرکت بهمن دیزل نیز حضور داشتند، علیزاده از توانایی این گروه صنعتی در امر بومی سازی محصولات تجاری تجلیل کرد و از برنامه های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در خصوص خرید محصولات و کاربری های بهمن دیزل در ادامه همکاری قبلی سخن گفت.
علیزاده در دیدار با مدیران و کارگران بهمن دیزل ضمن تقدیر از زحمات بخش تولید گفت: با وجود تحریم ها این مجموعه با استفاده از توانایی مهندسان، متخصصین و نیروی انسانی داخلی توانسته عملکرد بسیار خوبی در بومی سازی محصولات داشته باشد که تولید شیلر نمونه بارز تلاش های آن است.


وی افزود: بهمن دیزل نشان داد که می توانیم محصولات را با استفاده از مهندسی معکوس بومی سازی و از تولیدات داخلی استفاده کنیم که نشانه پیشرفت در صنعت کشور است.
علیزاده با اشاره به رتبه برتر بهمن دیزل در بین واحدهای صنعتی اظهار کرد: وزارت شهرداری و دهیاری های کشور با هدف توسعه و نوسازی حمل و نقل سال های بسیاری است که با بهمن دیزل همکاری و طبق تفاهم نامه های امضا شده این شرکت عملکرد بسیار خوب و مثبتی داشته و به تعهدات خود عمل کرده است.مدیرکل اداری و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در خصوص نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری بیان کرد: امسال با توجه به رشد قیمت محصولات مربوط به حمل و نقل شهری و بین شهری، سیستم دولتی توان خرید محصولات جدید را ندارد و با تاکید دولت مبنی بر بازسازی ناوگان حمل و نقل، امسال برنامه هایی در این خصوص در دست اقدام داریم.
وی با اشاره به برنامه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در خصوص خرید مینی بوس و کامیونت ۶ تن شیلر همراه با کاربری های حمل زباله و آتش نشانی گفت: این سازمان با سرلوحه قراردادن منویات مقام معظم رهبری همواره خرید تولیدات داخلی را بر خود واجب دانسته و تلاش می‌کند در کنار حمایت از حقوق دولت و شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، حمایت از کارخانجات تولیدی به خصوص بهمن دیزل را در برنامه‌های خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *