ترافیک در مبادی ورودی جاده‌های مازندران از صبح دیروز تاکنون همچنان سنگین و پرحجم است. رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه علیرغم توصیه‌های ترافیکی و پزشکی همچنان شاهد سفر‌های غیرضروی در استان هستیم گفت: ترافیک در مبادی ورودی جاده‌های استان از صبح دیروز تاکنون همچنان سنگین و پرحجم است.


سرهنگ قدمی افزود: آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز و چالوس که از صبح دیروز با ترافیک سنگین همراه بود همچنان با گذشت یک روز از تهران به شمال پرحجم است.


او گفت: آمد وشد خودرو‌ها هم اکنون در جاده‌های سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری پر حجم و روان است.
سرهنگ قدمی گفت: هم اکنون جاده چالوس بارانی و لغزنده است و رانندگان در هنگام عبور از این مسیر با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

رییس پلیس راه مازندران با بیان اعمال محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه ۱۵مرداد در جاده‌های استان آغاز شده است و تا یکشنبه ۱۹ مرداد ادامه دارد، افزود: امروز در صورت تداوم ترافیک در جاده‌های چالوس و هراز محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.


سرهنگ قدمی افزود: آمد وشد همه وسایل نقلیه از ساعت۱۲ امروز تا ساعت ۲بامداد فردا از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد و ساعت۱۵ از رودهن به آمل ممنوع می شود .


او گفت: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت۱۵ از مرزن آباد به کرج و آزادراه تهران – شمال و از ساعت ۱۸ از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد شد.


رییس پلیس راه مازندران افزود: رفت وآمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و یا فاسد شدنی از ساعت۶ امروز تا ساعت۲ بامداد فردا از جاده هراز ممنوع شد.


به گفته سرهنگ قدمی مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و پیش شماره ۰۱۱ شبانه روز آماده پاسخگویی درباره وضع راه‌های استان است.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

منبع : خبر خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *