براساس مصوبات جدید گروه بهمن، جمشید ایمانی رییس هیأت مدیره و بیوک علیمرادلو مدیرعامل این گروه شدند.
پیش از که یوسف الهی شکیب مدیرعاملی و منصور پورزرین ریاست هیأت مدیره گروه بهمن را به عهده داشتند، اکنون با تغییرات صورت گرفته در آخرین جلسه هیأت مدیره، بیوک علیمرادلو به‌ عنوان مدیرعامل جدید گروه منصوب و جمشید ایمانی نیز جایگزین پورزرین شد.
علیمرادلو تحصیلکرده‌ ی کارشناسی مهندسی طراحی هواپیما (هوافضا) از دانشگاه منچستر و کارشناسی ارشد ام بی ای (مدیریت اجرایی)  است.
وی با نزدیک به ۴۰ سال خدمت و مدیریت در بخش‌های متفاوت صنعتی و اقتصادی و با سابقه ۲۷ ساله در صنعت خودرو یکی از ده‌ها مدیر قدرتمند صنعت خودرو ایران است. علیمرادلو در صنعت هوا و فضا فعالیت های ویژه ای داشته و در اوایل دهه ۷۰ وارد صنایع خودروسازی شده است. مدیرعاملی شرکت مهرکام پارس، عضویت در هیأت مدیره سایپا دیزل، مشاور خودرویی وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت، مدیریت شرکت توسعه صنعت خودرو، مدیریت پروژه پژو پارس در شرکت ایران خودرو، مدیریت پروژه های متفاوت خودرویی و… بخشی از سوابق اجرایی و صنعتی وی است. اکنون مهندس علیمرادلو سکان گروه بهمن را به عهده گرفته و جایگزین یوسف الهی شکیب شده است.
امروز مراسم جا به جایی یوسف الهی شکیب و معارفه ی بیوک علیمرادلو در حضور سهامداران و مدیران گروه بهمن انجام شد.
جمشید ایمانی رییس جدید هیأت مدیره گروه که از مدیران برجسته، خوش سابقه و صاحب سبک صنعت با تجارب وسیع مالی و اقتصادی می باشد و در سال ۹۵ نیز رییس هیأت مدیره گروه بهمن بود، به این شرکت بازگشت. سوابقی همچون رئیس هیأت مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، عضو هیأت مدیره بانک پارسیان، عضو هیأت مدیره گروه صنعتی ایران خودرو، قائم‌مقام مالی و اقتصادی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، عضو هیأت عامل و معاون پشتیبانی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، نائب رئیس هیأت مدیره شرکت توسعه صنایع خودرو، عضو هیأت مدیره شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران خودرو (ساپکو) بخشی از کارنامه کاری پر سابقه ی وی است.
گفتنی است هلدینگ بهمن به عنوان یک شرکت موفق خصوصی در سال های اخیر دستاوردهای بسیاری را داشته است که از جمله می توان به داخلی سازی کامیونت و مینی بوس شیلر، کسب جایگاه نخست در خدمات فروش و پس از فروش خودروهای تجاری و سواری و افزودن محصول جدید دیگنیتی به سبد محصولات بهمن موتور اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *