حالا که تحویل اولین نمونه‌های فورد موستانگ مک ای به مشتریان شروع شده می‌توانیم انتظار معرفی پروژه‌های تیونینگ برای این خودروی الکتریکی را داشته باشیم. موشن R دیزاین جزو اولین تیونرهایی است که دست روی این خودرو گذاشته و کیت بدنه و رینگ‌های ویژه‌ای را برای کراس اوور الکتریکی فورد تدارک دیده است.

این کیت شامل جلوپنجره جدیدی است که فاقد لوگوی مشهور موستانگ می‌باشد. نمای جلو همچنین با وجود ورودی‌های هوای بزرگ در مرکز و کناره‌ها خشونت بیشتری را القا می‌کند. به این موارد باید قوس‌های چرخ جدید را اضافه نمود. ترکیب این قطعات باعث شده‌اند موستانگ مک ای ظاهر برجسته‌تری داشته و البته خیلی هم در معرض توجه نباشد، چیزی که قطعاً باب میل افراد زیادی خواهد بود.

دیگر قطعات این کیت شامل رکاب‌های جانبی، اسپویلر و دیفیوزر هستند. تمامی این قطعات از جنس فیبر کربن یا کربن فورج کاری شده می‌باشند.موشن R دیزاین همچنین با کمپانی کوانتوم ۴۴ برای تولید رینگ‌های فورج کاری شده Q44 همکاری کرده است. این رینگ‌ها دارای پره‌های نازک هستند و ابعادشان نیز با قوس چرخ ها کاملاً هماهنگ است.

اگرچه تصاویری از کابین منتشر نشده اما در این بخش نیز تغییراتی رخ داده است. موشن R دیزاین فرمان D شکل و پانل‌های درب فیبر کربنی را ارائه کرده است. پوشش چرم ناپا نیز در سراسر کابین وجود دارد.فورد تولید موستانگ مک ای را از اواخر سال ۲۰۲۰ افزایش داده و ۲۵۴۵ دستگاه در نوامبر و ۳۱۲۹ دستگاه را در ماه دسامبر تولید کرده است. این خودروساز به دنبال تولید ۵۰ هزار دستگاه از این خودرو در اولین سال عرضه‌اش است.

منبع : پدال

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *