شرایط فروش نقدی و پیش فروش ، ۳ محصول وانت کاپرا دو کابین ، وانت کارا تک کابین و دو کابین ۲۰۰۰ سی سی، ویژه خرداد ۱۴۰۰ ماه اعلام شد.
بر اساس این طرح فروش، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ ۳ را به دو صورت نقدی و پیش فروش از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه  ۳ خرداد ماه ۱۴۰۰تا ساعت ۱۳روز پنجشنبه ۱۳ خرداد ماه ۱۴۰۰و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می رساند. همچنین وانت کاپرا ۲ کابین دو دیفرانسیل در همین تاریخ  تنها با روش نقدی به فروش می رسد.
گفتنی است فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت نقدی با قیمت قطعی و یا پیش فروش می باشد. 
با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد. 
در طرح مذکور وانت کارا مورد نظر به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید همچون  تغییرات در طراحی صندلی، سقف کاذب، افزوده شدن قفل مرکزی و… مجهز می باشد. 
همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران ، دوربین عقب ، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

برای مشاهده ی جداول فروش به لینک زیر مراجعه کنید:

شرایط فروش نقدی وانت کارا ۲۰۰۰cc  –  خرداد ماه ۱۴۰۰

پیش فروش وانت کارا ۲۰۰۰cc  –   خرداد ماه ۱۴۰۰

شرایط فروش نقدی وانت کاپرا دو کابین – خرداد ماه ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *