بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم، وکیل یا نماینده قانونی صاحب سهم شرکت گروه بهمن (سهامی عام) دعوت می شود تا در جلسه مجمـع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام که رأس ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ در محل تهران، بزرگراه فتح( جاده قدیم کرج)، کیلومتر ۱۶، سالن همایش شرکت بهمن موتور تشکیل می گردد، حضور بهم رسانند.
دستور جلسه:
۱-    استماع گزارش هیأت مدیره، بازرس قانونی و حسابرس مستقل شرکت در رابطه با عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰
۲-    بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به پایان اسفند ماه سال ۱۴۰۰
۳-    تصویب و تنفیذ معاملات مشمول ماده ۱۲۹ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت
۴-    اتخاذ تصمیم در خصوص تقسیم سود 
۵-    انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و علی البدل و تعیین حق الزحمه برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه سال ۱۴۰۱ 
۶-    انتخاب روزنامه کثیر الانتشار به منظور درج آگهی های شرکت
۷-    تعیین مبلغ حق حضور اعضای غیر موظف هیأت مدیره و حق الزحمه اعضای کمیته های تخصصی 
۸-    تعیین میزان پاداش هیأت مدیره 
۹-    انتخاب اعضای هیأت مدیره 
۱۰-    سایر مواردی که تصمیم گیری راجع به آن در صلاحیت مجمع عمومی عادی می باشد.
 توجه:
•    بدینوسیله به استحضار می رساند: در جهت رفاه حال سهامداران محترم، امکان مشاهده مجمع در زمان مقرر از طریق پایگاه اطلاع رسانی به نشانی www.Bahman.ir فراهم می باشد و سهامداران محترم می توانند با ارائه پرسش و نقطه نظرات خود از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره ۱۰۰۰۰۰۸۸۷۰۰۰۴۸ ما را در برگزاری شایسته مجمع یاری نمایند.
•    همچنین با عنایت به ماده ۹۹ لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت، سهـامداران محتـرمی که مایل به حضور در جلسه مجمع می باشند می توانند طی ساعات اداری روزهای ۲۵ و ۲۶ تیر ماه، ضمن مراجعه حضوری به دفتر امور سهام شرکت ( بزرگراه شهید لشگری، کیلومتر ۱۳، پلاک ۲۷۹ ) نسبت به دریافت برگه ورود به جلسه مجمع اقدام نمایند.
•    ضمناًً سهامداران محتـرمی که متقاضی پیگیـری و مشاهده مجمـع از طریق فضـای مجازی می باشند، می بایست در زمان مقـرر (بند فوق) نام و نام خانوادگی، کد سهـامداری و نشـانی ایمیل خود را از طریق پیامک به شماره ۱۰۰۰۰۰۸۸۷۰۰۰۴۸ ارسال نمایند. ( نشانی پیوند مشاهده مجمع، نام کاربر و کلمه عبور برای ایشان ارسال خواهد شد)
•    یادآور می شود: بر اساس نامه شماره ۱۸۴۸۷۴ مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و انجام واکسیناسیون از الزامات حضور در سالن مجمع می باشد.


هیأت مدیره شرکت گروه بهمن ( سهامی عام )                                     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *