پیرو بخشنامه شماره ۱۱۲۲/۱۴۰۲ مورخ ۰۴/۰۲/۱۴۰۲ به اطلاع متقاضیان محترم و عاملیت های مجاز می‌رساند، امکان تکمیل وجه دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ ، جهت بخشی از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی در قالب طرح ” حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ” و با توجه به اولویت‌بندی اعلام شده از سوی وزارت صمت برای محصولات دیگنیتی و به صورت روش فروش فوق العاده و به صورت آنلاین فراهم گردیده است. همچنین در این مرحله از ثبت‌نام در صورت تمایل متقاضیان، امکان انتخاب محصول مطابق ظرفیت شرکت و به شرح جدول شماره ۱ فراهم گردیده است. لذا متقاضیان می‌توانند با انتخاب آوین تابش آوا عاملیت بهمن موتور استان قزوین نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز شنبه مورخ ۰۲/۰۴/۱۴۰۳ لغایت ساعت ۲۴:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴/۰۴/۱۴۰۳ اقدام فرمایند. شایان ذکر است، بازه ی زمانی مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نمی‌باشد.

لازم به ذکر است، تـکـمیـل فـرآیـنـد ثـبـت‌نـام ‌صـرفـاً به صورت آنـلایـن و از طـریـق پــورتـال جـامـع ایـرانـی کار به آدرس http://bahman.iranecar.com امکان‌پذیر می باشد که با ارسال پیامک به متقاضیان مرتبط، اطلاع رسانی خواهد شد.

⭐جهت اطلاع از قیمت و جزئیات خرید خودرو با شماره شرکت  ۰۲۸۳۳۲۹۷۲۹۲ داخلی ۱  و یا شماره همراه ۰۹۳۶۳۷۸۷۵۳۳ تماس حاصل نمایید همچنین شما می توانید با مراجعه  پیج اینستاگرام شرکت آوین تابش آوا  نمایندگی بهمن موتور استان قزوین از آخرین اخبار فروش خودرو مطلع گردید.

instagram.com/a_t_a.co

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *