مزدا ویدئوی کوتاهی منتشر کرده است که در آن عملکرد مزدا ۳ توربوشارژ به نمایش گذاشته می شود. این ویدئو همراه با رشته توییت هایی منتشر شده که در آخرین آنها نوشته شده: «قدرت برای آنهایی که منتظرش بودند ارائه شده است». به نظر می رسد که موتور مزدا ۳ به‌روزرسانی شده و حالا عملکرد بیشتری نسبت به قبل دارد.

این خودرو قرار است هشتم ژوئیه رونمایی شود. مزدا در توییتی دیگر دراین‌باره گفت: «آرام باشید و همراه با ما بمانید». همانطور که در اوایل ماه ژوئن پیش‌بینی می شد، خودروی مزدا ۳ توربوشارژ احتمالا اتوماتیک و دارای ساختار دو دیفرانسیل خواهد بود؛ اما هنوز مشخص نیست که آیا این خودرو هم در دسته محصولات با عملکرد بالای مزدا قرار خواهد گرفت یا نه.

گمان می رود که مزدا ۳ دارای موتور ۲.۵ لیتری چهار سیلندر و جعبه دنده AWD مشابهی با مزدا CX-5 و به همین دلیل توان و گشتاور آن به ترتیب ۱۷۰ کیلووات و ۴۲۰ نیوتن متر باشد. اوایل ماه جاری برخی از نمایندگی های فروش مزدا گفته بودند که خودرویی با نام اختصاری PP با ساختار هاچ بک و جعبه دنده اتوماتیک عرضه خواهد شد. گمان می رفت که نام اختصاری PP مخفف Performance Pack و یا Premium Pack باشد.

منبع : خبر خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *